نماد سایت قیمت آجر سفال امروز کارخانه اصفهان ✔️ آجر سفال اصفهان

قیمت هر متر مربع آجر نما 1401

قیمت هر متر مربع آجر نما

قیمت هر متر مربع آجر نما

قیمت هر متر مربع آجر نما

وقتی از انواع آجر یکی را انتخاب می کنید، قطعا اولین سوالی است که به ذهن شما خطور می کند، قیمت هر متر مربع آجر نما می باشد.

 

عوامل موثر بر قیمت آجر نما

اقلام زیادی در تولید آجر نما دخیل هستند که قطعا قیمت روز آجر را تحت تاثیر قرار خواهند داد. دانستن این عوامل به ما در انتخاب بهترین آجر نما با مناسب ترین قیمت کمک می کند.

عوامل دخیل در قیمت آجر عبارتند از:

مواد اولیه تولید آجر نما
روش تولید آجر نما
ابعاد نمای آجری
کیفیت نهایی آجر نما
نحوه بسته بندی آجر نما
مواد اولیه و روش های تولید

 

قیمت هر متر مربع آجر نما

 

در کارخانه اجر سفال اصفهان مواد اولیه تولید آجر نما از غنی ترین معادن ایران تهیه می شود. سپس در کوره های تمام اتوماتیک تمامی مراحل تولید توسط دستگاه تنظیم شده و تمامی فاکتورهای پخت مانند دما، نحوه قرارگیری قالب آجر و … کاملا مکانیزه می شود. بنابراین آجرهای تولیدی با کیفیت عالی و با رنگ و اندازه یکنواخت بدون تاب و قوس تولید می شوند. این امر به ویژه در تولید انبوه اهمیت دارد.

 

کنترل کیفیت و ارسال آجر نما

در کارخانه آجر سفال اصفهان پس از تولید آجر نما، کنترل کیفی محصولات نیز به صورت مکانیزه انجام می شود. سپس آجرها در جعبه های با کیفیت بسته بندی می شوند تا از عیوب احتمالی در حین حمل و نقل کاملا در امان باشند. بدیهی است محصول تولیدی با جدیدترین دستگاه های روز دنیا و طی این فرآیند در شرایط ایده آل، بهترین آجر نما در ایران خواهد بود که با رنگ ها و ابعادی یکنواخت در نمای ساختمان می درخشد.

البته باید در نظر داشت که رعایت هر یک از این موارد رعایت حقوق مصرف کننده است. که یکی از اهداف مهم مجموعه کارخانه آجر سفال اصفهان می باشد.

 

قیمت هر متر مربع آجر نما

آجر ارزان یا آجر مرغوب؟

حال که عوامل موثر بر قیمت آجر نما را بررسی کردیم، بدیهی است که حداقل یک یا چند مورد از آنها در فرآیند تولید آجر ارزان رعایت نمی شود. استفاده از آجر ارزان و بی کیفیت، معماران و مصرف کنندگان با هزینه های بسیار سنگین و بعضاً جبران ناپذیری روبرو هستند. به همین دلیل توصیه کارشناسان ساختمانی این است که همیشه مصالح ساختمانی را از مراکز و برندهای معتبر تهیه کنید.

کارخانه آجر سفال اصفهان یکی از معتبرترین برندهای تولید آجر در اصفهان است که بهترین آجر نما را در ایران تولید و در سلامت کامل برای مصرف کنندگان سراسر ایران ارسال می کند. برای اطلاع از قیمت روز آجر، لیست قیمت روز آجر را از کارشناسان فروش در دفتر مرکزی کارخانه اجر سفال دریافت نمایید. در لیست قیمت آجر قیمت هر قالب آجر در کنار تعداد آجر در هر متر مربع دیده می شود و می توانید از قیمت هر متر مربع آجر نما مطلع شوید.

با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
خروج از نسخه موبایل